+371 67069885, +371 67069867
Meklēt produktus:

Tirdzniecības pārstāvji / Kontakti

Kārlis Dambergs
Kārlis Dambergs

Tirdzniecības pārstāvis

Tel.: +371 67069867
Mob.: +371 28628212
Fakss: +371 67069868
E-pasts: karlis@metalmaster.lv
Skype: karlis.metalmaster
Andrejs Mošura
Andrejs Mošura

Tirdzniecības pārstāvis

Tel.: + 371 67069885
Mob.: + 371 28653076
Fakss: + 371 67069886
E-pasts: andrejs@metalmaster.lv
Skype: andrejs.metalmaster
Kaspars Bāliņš
Kaspars Bāliņš

Tirdzniecības pārstāvis

Tel.: + 371 67069878
Mob.: + 371 20225482
Fakss: + 371 67069878
E-pasts: kaspars@metalmaster.lv
Skype: kaspars.metalmaster
Eduards Irbe
Eduards Irbe

Tirdzniecības pārstāvis

Tel.: +371 67069885
Mob.: +371 28382940
Fakss: +371 67069886
E-pasts: eduards@metalmaster.lv
Skype: eduards.metalmaster
Remigijus Bartkevičius
Remigijus Bartkevičius

Tirdzniecības pārstāvis (Lietuva)

Tel.: +370 66203130
E-pasts: remigijus@metalmaster.lv
Skype: remigijus.metalmaster
Mantas Kondratas
Mantas Kondratas

Tirdzniecības pārstāvis (Lietuva)

Tel.: +370 68558296
E-pasts: mantas@metalamaster.lv
Skype: mantas.metalmaster
Kaspars Malbārds
Kaspars Malbārds

Tirdzniecības pārstāvis

Tel.: +371 67069867
Mob.: + 371 28699496
Fakss: +371 67069868
E-pasts: kaspars.malbards@metalmaster.lv
Skype: kaspars2.metalmaster
Ruslans Trifonovs
Ruslans Trifonovs

Tirdzniecības pārstāvis

Tel.: + 371 67069885
Mob.: +371 26368028
Fakss: + 371 67069886
E-pasts: ruslans@metalmaster.lv
Skype: ruslans.metalmaster
Reinis Rubenis
Reinis Rubenis

Tirdzniecības pārstāvis

Tel.: + 371 67069867
Mob.: + 371 22019737
Fakss: + 371 6 7069868
E-pasts: reinis@metalmaster.lv
Skype: reinis.metalmaster
Pasūtiet tūlīt! Jums palīdzēs profesionālā pārdošanas komanda!

Partneri

Ozolnieki, Stadiona iela 1, tālr. +371 67069867
Ozolnieki, Kopiela 1b, tālr. +371 63050650

Visas tiesības aizsargātas © 2014 Metalmaster
Mājas lapas izveide - Liepa.co